FotoHobiPc

Diablo 3 Sahnede

equalizerSayfa Görüntülenme: 367

Paylaşın

[box style=”1″]Yaklaşık 10 yıldır beklenen bir oyundu.Sürekli çıktı çıkacak yok yarın çıktı yok bir daha ki bahara kaldı diye diye sonunda görücüye çıktı…Türkiye dağıtıcısı Aral,Starcraft lansmanında yaptığı D&R mağazalarında gece satışına sunmadı Diablo 3’ü.

İstanbulda Taksim meydanında kendi tır’ı ile belirli kesime dağıttı.

Collector Edition için D&R’da sıraya girme düşüncesiyle madara olduk.Şevkimiz kırıldı.Ertesi gün kısıtlı dağıtım yapılınca da iyiden iyiye çuvalladık…Tabi gördüğüm yerlerdeki kuyruktaki fanatikler baya bir sövüyordu dağıtıcıya…

Neyse ;

 

1 hafta dünya genelinde yoğun bir satış izleyen diablo 3 Blizzardı bile şoke etmiş.

Blizzard yaptığı açıklama ile oyunun ilk gün ve ilk hafta satışlarını duyurdu. Yapılan bu açıklamaya göre Diablo 3, çıktığı ilk gün 3.5 milyondan fazla satarak “En hızlı satılan PC oyunu” ünvanını eline geçirdi. Üstelik World of Warcraft’ın Annual Pass etkinliği ile gelen 1.2 milyon oyuncunun bu rakama dahil edilmediği de açıklandı. Yani oyunun ilk gün satışından sonra 4.7 milyon oyun sever Diablo 3’ün başına geçmiş. Diablo 3 ilk haftasında tam 6.3 milyon satış rakamını geride bırakmış. Karşılaştıkları bu ilgiden son derece memnun olduklarını dile getiren Blizzard CEO ve kurucusu Mike Morhaime, dünyanın dört bir yanında oyuncuların Diablo 3’e bu denli ilgi göstermesi karşısında dehşete düştüklerini de sözlerine eklemiş.

Düşünün daha 1 ay bile olmadı…

Artık Ce için geç kaldık.Normal oyunu bulabilirsek onada şükür edeceğiz. 😛

Bekle beni diablo ……[/box]

 

 

Ankara Kentpark Kenan Doğulu Konseri
Evil is back 15 May 12
Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Gezinirken Dinlenin

Son Eklenenler