GenelLed LenserTanıtım

Led Lenser A3 El Feneri İnceleme

equalizerSayfa Görüntülenme: 760

Paylaşın

 

Herkese Merhabalar;

Led lenser  Alman menşeili bir firma olup profesyonel ve amatör ihtiyaçlara yönelik kaliteli el feneri üreten bir firma.

Y.dışında led lenser markası baya tanınmış ama ülkemizde yeni yeni tanınmakta.Bu markayı bilenler ise çeşitli fener ve aksesuarlarını alıp hobi ve iş amaçlı kullanıyorlar.

Fenerlere küçük yaştan beri merakımdan ve günlük hayat’ta da kullandığımdan yarı-profesyonel led fenerlere ilgim artarak devam ediyor.

Led Lenser A3 ‘ün cebinizde taşımanızdan tutunda evinizde,aracınızda,hobi alanlarınızda hatta outdoor kullanımınızda çok işe yarayacak bir led el feneri.
Ürün kapalı kutu almanya üretimli elinize ulaşmakta.Paket içeriği olarak fenerle birlikte 1 adet AAA pil ile gelmektedir.
Feneri elinize aldığınızda kaliteli bir metal malzemeden üretildiği hissini veriyor.Pili takmak için ışık başlığını çevirerek çıkartıyorsunuz.Başık gövdeye vidalı bir biçimde çevirilerek takılıyor.
Açma kapama düğmesi olmayan A3 modelinde feneri yakmak için fener başlığını çevirerek ışığını yakıyorsunuz.
Arka tarafında anahtarlığınıza takmak içinde bir klips bulunuyor.Bu klipsle istediğiniz yere takabilir yanınızda taşıyabilirsiniz.
Fenerin ebatı işaret parmağının uzunluğunda cepte anahtarlığınıza taktığınızda rahatsız etme gibi bir durumu yok.

Gövdenin metal tırtıklı bir desende oluşu tutuşu arttırıyor.Fener gövdesininde aynı gövde malzemesinden yapılması fenerde kaliteli bir his uyandırıyor.
Fenerin ledine gelecek olursak lümeni yüksek bir ışık süzmesi ile aydınlatıyor.Gelişmiş odak sistemi aydınlatma lensi ile 60 m gibi bir alanı odaklanarak aydınlatıyor.Lensin orta merkezli mercekli oluşu uzun mesafelerde dağılmayan bir ışık odağı ile iyi bir aydınlatma sağlıyor.Kullanım kılavuzunda mesafe olarak 60m aydınlatma yazsa da denemelerimde biraz daha uzun mesafelere kadar aydınlatabiliyor.
İşaret parmağı büyüklüğündeki bu fenerin 1 adet AAA pille çalışması ile güzel performans sunuyor.Aydınlatma süresi ise 5.5 saat olarak kullanım kılavuzunda yer almakta.1 adet AAA pile göre gayet yeterli bir aydınlatma sağlıyor.

Fenerin gece çekimlerini yapmadım ilerleyen dönemde nasıl bir aydınlatma sağladığını video içeriği ile bu sayfaya ekleyeceğim.

 

Led Lenser A3 Led El Feneri Teknik Özellikleri :

Led :  High End LED
Uzunluk :  82 mm
Ağırlık :  33 gram
Işık akımı :  24 lümen
Pil :  1 adet AAA
Enerji tankı  1,8 Wh
Aydınlatma süresi :  5,5 saat
Aydınlatma mesafesi   :  60 metre

 

Led Lenser A3 El Feneri İzlenimlerim:

 

 

Sony FDR-X1000V Action Cam / Aksiyon Kamerası Kutu Açma
Htc Desire 500
Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Gezinirken Dinlenin

Son Eklenenler